Başkanın MesajıKaliteli hizmet ilkesini esas edinen Süper Grup, ev tekstili sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat, turizm, gıda, elektrik ve enerji alanlarında ki projeleri ile bu sektördeki varlığını pekiştirmekle  birlikte yeni  yatirim projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir. Grup bünyesinde; 1300 'ü aşkın çalışanıyla farklı sektörlerde istihdam sağlamaktadır.

 

Süper Grup;

hayatın her alanında evrensel kabul gören, çevre bilinci ile üretim yapan ve müsteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarındaki değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak dünya çapında örnek olmayı hedeflemektedir.

 

Sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun farklı kesimlerini bir arada tutmayı, eğitime verdigi destek ile yeni nesilleri daha modern sistemler ile yetiştirebilmeyi kendine ilke edinmiştir.Etik değerlere saygılı ve müşteri odaklı bir yaklaşımla modern ve kaliteli ürünler üretmeyi ilke edinmiş olup adil, dürüst, ve farklılıklara saygılı bir anlayışa sahiptir.

 

Bilimsel metotları ve objektif verileri kullanarak karar vermeyi, işi kolaylaştırmayı, hızlı ve etkin çözümlemeler geliştirmeyi, daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmayı ilke edinmiştir.

 

İşlerin kisilere bağlı olmadan sürdürülebildiği , kurumsal bilginin üretildiği, geliştirildiği bir iş modelinde süreçleri ve sistemleri  yaşatmak, siz değerli  müşterileri ile mevcutla yetinmeyip, ölçülebilir ve başarmaya deger hedefler koyarak sürekli iyileşme ve geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

 

İbrahim YASUBUĞA