• Süper Tekstil


  Süper Grubun bünyesindeki Süper Tekstil dünyadaki birçok ülkeye perdelik, dekoratif kumaş, hazır perde gibi tekstil ürünleri ihraç etmektedir.Ev tekstili sektöründe perdelik kumaş üretiminde Türkiye´nin en önde şirketlerinden olan Süper Tekstil, ihracat rakamlarında sektöründe lider olan bir firmadır. Ayrıca iç piyasada kurumsal markalara iş birliği yapmaktadır.

 • Tatlı Çikolata


  Tatlı Çikolata, 1971 yılında kurulan Bind Chocolate markasıyla; Belçika, Almanya, İsviçre gibi ülkelerin dünyaca ünlü çikolata yapım ustaları ile çalışarak bugüne gelmiş, Türkiye´nin ilk Butik çikolata üreten markasıdır. Silivri’de 14 bin m2’lik alana kurulu modern fabrikası ve yüzlerce çalışanı ile yönetim anlayışından iş disiplinine, kullandığı teknolojiden, tüm yenilikleri izleyen Ar-Ge ekibine kadar sürekli gelişim vizyon...

 • Süper Otelcilik


  Süper Grup bünyesinde Süper Otelcilik çatısı altında ilk otel olan DaruSultan Hotels/Galata, son yıllarda sayısı hızla artan, tarihi dokusuyla konuklara Osmanlı´nın hikayesini yansıtması ile öne çıkıyor.

 • Süper Elektrik


  2007 yılında üretim portföyünü genişletmek ve yeni projelere imza atmak amacıyla kurulan Süper Elektrik Üretim A.Ş. yenilenebilir kaynak yatırımlarına devam etmektedir. İstanbul ili Çatalca İlçesinde projelendirmesi devam eden ve 2014 yılında devreye alınması planlanan Çataltepe Rüzgar Enerjisi Santralı 10 MW kurulu güce sahiptir.Yeni projelere imza atmak adına Türkiye´nin çeşitli bölgelerinde rüzgar ölçümlerini sürdürmekteyi...

 • Süper Enerji


  SÜPER ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN SATIŞ A.Ş. serbest tüketici statüsündeki elektrik tüketicisi abonelerine, mevcut elektrik tarifelerinden daha ucuz ve esnek koşullar sağlayarak müşterilerine azami avantajlar sağlamaktadır.