Süper Grubun bünyesindeki Süper Tekstil dünyadaki birçok ülkeye perdelik, dekoratif kumaş, hazır perde gibi tekstil ürünleri ihraç etmektedir.Ev tekstili sektöründe perdelik kumaş üretiminde Türkiye´nin en önde şirketlerinden olan Süper Tekstil, ihracat rakamlarında sektöründe lider olan bir firmadır. Ayrıca iç piyasada kurumsal markalara iş birliği yapmaktadır.
  • Pazarlama
  • Üretim

Pazarlama


Süper Tekstil in 40 tan fazla ülkeye yaptığı ihracatın arkasında, pazarı çok iyi tanıyan ve sürekli ziyaret eden deneyimli bir pazarlama ekibi, trend ve değişimleri yakından takip eden ve zaman zaman yön veren ev tekstilini ve bölgelere göre değişiklik gösteren akımları çok iyi tanıyan innovative'dir.

 

ARGE ekibi ve yenilenmiş makine parkuru ile her zaman sonuç odaklı olan bir üretim parkuru vardır.Süper Tekstil'in genel ihracat portföyü Avrupa, Batı Asya, Amerika, Kuzey Afrika  ülkeleridir.

 

Süper Tekstil Kurumsal 

www.supertekstil.com

 

Süper Tekstil Online Satış

www.supertekstilshop.com

Üretim


Üretimi tamamlanmış olan ürünler aslında ipliğin hikayesi ile başlar.İplik Süper Tekstil'e gelir, ayrıştırılır, bobinlere sarılır, dokunur ve kumaş haline gelir.Kumaş; baskı, yıkama, kontrol, dinlenme ve paketleme aşamalarından geçerek bitmiş ürün halinde depomuzda sahibine ulaşmayı bekler.

 

Süper Tekstil, ipliğin hikayesinin başladığı ve bittiği entegre bir tesistir.Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için; deneyimli ve profesyonel çalışanları ile dünyadaki trendleri, teknik ve tasarımsal yenilikleri yakından takip etmektedir.